Milena Moudrá + reference

Ing. arch. Milena Moudrá

nabízím konzultace feng-šuej,
poradenství v oblasti architektury, 
návrhy a úpravy staveb a interiérů,
a hlavně osobní konzultace na místě

Feng-šuej je praktika, která ovlivňuje náš život pomocí úprav vnějšího prostředí. Jejím cílem je život usnadnit, mít více radosti, úspěchů, životního štěstí.


 Pro úspěch jsou velkou pomocí vystavené vlastní úspěchy.
(Neostýchejte si je vystavit, určitě máte spoustu vlastních skvělých výsledků a ocenění - někde schovaných)
Já jsem tu zachycena v okamžiku vítězství - právě jsem chytila rybu!
objednejte se na tel :  +420 736 764 682, 
nebo na : moudra.fs@seznam.cz


reference:

K paní architektce jsem chodila nejdříve na přednášky, které byly nabité informacemi a zkušenostmi. Když jsem si později zařizovala nový byt, tak mi paní Moudrá pomohla s úpravou a správným vybavením, tak aby vše správně ladilo a proudilo. Nyní s manželem si chceme postavit dům a již ve fázi projektu se radíme s paní architektkou, jak to správně postavit. Ona nám poskytla spoustu rad, pomohla vyřešit problém dispozice obývacího pokoje a kuchyně a další. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem a myslím si, že kombinace znalostí architektury a feng shui je naprosto ideální. Paní Moudrá to ještě skvěle doplní svými mnohaletými zkušenostmi. 
Paní architektku vřele doporučuji a rozhodně i v budoucnu využiji jejích služeb. 

Miroslava ProcházkováNávštěvu Mileny Moudré mohu opravdu vřele doporučit. Trochu jsem už tušil, že např. situování postele není úplně ideální, ale nikdy jsme si netroufli ji otočit. Efekt neuvěřitelný. Člověk sice některé věci ví, ale potřebuje někoho, kdo mu dá opravdu jasné a srozumitelné argumenty pro skutek. Tak to bylo i s našimi matracemi. Sice jsem tušil, že je třeba změny, ale nebýt Mileny, asi bychom si stále ničili páteř na matracích více než 20 let starých. Kvalita spánku je těmi zásadními změnami mnohonásobně lepší. Z přeplněného bytu jsme konečně začali postupně vyklízet vše nepotřebné. Najednou mně nebylo líto vyhodit věci, o kterých jsem si dříve říkal, že by se někdy mohly hodit. Vzal jsem si k srdci radu, že co nepoužiju rok, dva – pravděpodobně to už nepoužiju nikdy a není důvod to mít. Teď je před námi další velká změna – nahradit velkou dubovou skříň, která trochu překáží při vstupu do bytu, nějakým užším botníkem. Už se těším, jak se po této změně energie ještě více rozproudí a přinese mnoho dalších krásných událostí do našeho života. Mimochodem, Mileno, ten věšák, který bránil úplnému otevření dveří, už jsme taky přestěhovali.
S vděčností
Petr Němec


Když jsem se přestěhovala do nového bytu, cítila jsem se tam divně. Neuměla jsem řict proč. Byl velký, světlý a prostorný. Špatně jsem spala a blbe se mi odpočívalo. Zavolala jsem si na pomoc Milenu. Musím říct, ze mi vyrazilo dech s jakou péčí se mi věnovala. Ještě před návštěvou se na mě připravila a rady mi potom dávala opravdu na míru. Pomohla mi přesunout postel a co nejvíce zoptimalizovat ne moc ideální prostor. V bytě jsme se potom všichni cítili lépe a hlavně jsem se poradně vyspala! Nikdy by mě nenapadlo dát postel na takové místo, tak jsem rada, že mi Milena skvěle poradila.                                                                                                                           Martina Brandová Dobrý den paní architektko,
ještě jednou Vám děkuji za Vaši pomoc při konzultacích týkajících se rekonstrukce Technické kanceláře v naší firmě. Dle domluvy jsem připravil fotodokumentaci zachycující původní a nový stav po rekonstrukci. 
Fotografie nezachycují vše, tu pravou skutečnost a změnu je možné vnímat až reálně v kancelářích.
Výsledek je ale markantní na první pohled a vzbudil pozitivní ohlasy napříč firmou. Vzniklo zde kvalitní a příjemné pracovní prostředí nejen pro konstruktéry, ale i pro kolegy, kteří za námi přijdou řešit pracovní záležitosti. 
 
S přátelským pozdravem
Ing. Luboš Brunner                                                    
Vedoucí konstrukce
Halex-Schauenberg, ocelové konstrukce s.r.o.

   Já a feng-shui.
Zdravím Vás, všechny příznivce feng-shuej. Během posledních měsíců se u mě v bytě událo pár zajímavých změn, o kterých bych se s Vámi chtěla podělit. Pozvala jsem si paní Ing. Milenu Moudrou domů a ta mi poradila otočit postel o 90 stupňů a trošku ji posunout. To byla změna! Klidněji se mi spalo a doba spánku se hodně snížila. A takových věcí bylo ještě víc. Dozvěděla jsem se, že v předsíni mám botník, který brání v proudu energie do bytu a má za následek to, že všechny problémy života jakoby hrnu před sebou. Asi se budete smát, ale po jeho zabudování do skříně se mi život pročistil a všechny problémy šly najednou hladce!
Stůl na práci je také dobrý mít chráněný zezadu, cítíte se bezpečněji a máte klid na práci.
Další úžasnou věc jsem si způsobila sama. Když jsem do koutku hojnosti omylem umístila polštářek s potiskem ptáčků. (Symbolika to je - co se stalo? Přišlo mi najednou do života tolik mužů!)
A poslední věc: určitě si dejte na noc na spaní k hlavě misku s čistou vodou. Pročistí hlavu a způsobuje mi to, že ani nemůžu myslet na práci, kterou jsem jinak opravdu přesycená.

Hodně štěstí a radosti doma,
přeje Eliška Haase.Dobrý den paní Mileno, děkuji Vám za dnešní návštěvu. Moc jste mi pomohla s uspořádáním pokoje. Díky Vám podstatně lépe spím, v pokoji je více světla, volného prostoru. A co více, mám prostor pracovní, jídelní i relaxační. Cítím více energie. A že změnu pociťují i květiny, jsem poznala podle toho, že začaly kvést i ty, které předtím nekvetly i při sebelepší péči.
Je prima, že při druhé návštěvě dolaďujete detaily. 
Doporučuji Vás každému, kdo má potřebu cokoliv změnit k lepšímu. Čínské učení Feng shui u mne zafungovalo.
S úctou Blažena SoustružníkováS Milenou spolupracuji již nějakou dobu, napřed na tvorbě jejího loga a teď na knížce FENG SHUI (50 tipů pro úspěch v práci). Vzhledem k tomu, že jsem kreativní člověk, tak jsem si myslela, že si dokážu poradit se vším, tedy i s interiérem mého bytu, který je zároveň i moje pracoviště
Ale cítila jsem, že některé věci úplně nejsou na správném místě. Od osobní konzultace, která proběhla příjemně a velmi profesionálně, jsem začala upravovat své okolí. Musím přiznat, že se doma cítím mnohem lehčeji a lépe se mi v takovém prostředí pracuje. Na každou úpravu dle rad se těším. Jestli se chcete doma nebo na pracovišti cítit lépe a tím mít víc pohody a energie, domluvte si s Milenou konzultaci, stojí to za to. 
Pavla Hovorková, grafický a výtvarný kreativecNa konci loňského roku jsem pozvala paní Moudrou na konzultaci. Poradila nám několik věcí jak upravit a zpříjemnit interiér našeho bytu. Rady jsme dodrželi a musím přiznat, že bylo velmi příjemné se s těmito změnami sžít. Netrvalo dlouho a já jsem otěhotněla. Netvrdím, že paní Moudrá jako jediná může za tuto velkou změnu v našem životě, ale jsem přesvědčená, že prostředí ve kterém žijeme nás velmi ovlivňuje. A změny přicházejí v okamžiku, až když my sami něco změníme.
                                                                                                      Jana Chytilová, Prostějov


Ahoj Mileno,
omlouvám se, že píši až nyní.
Tvoje návštěva mi velmi pomohla v uvědomění si sebe sama, že moje bydlení a můj domov je o mě a ne o tom, že budu čekat na ostatní, co v bytě udělat.
Konečně si uvědomuji, jak je důležité mít vlastní vizitku na dveřích, zvláštní, ale vždy, když přicházím, tak jsem šťastná, že jdu opravdu k sobě domů.
Také ostatní věci, ať už doplnění na chodbě a drobnosti v koupelně vlastně skvěle doladily interiér a zároveň jako když oživili fádnost prostoru.
V kuchyni jsem zatím doladila barvy stěn a květiny,  v obýváku, kde je zároveň pracovní prostor pár barevných změn a malých detailů, jako křišťály, červené dekorace atd, skvěle místnost doladily a zároveň mě to tam prostě baví víc a víc. Být tam sama se sebou. 
Ložnici ještě díky stavebním úpravam ladím, ale díky Tvým nápadům a radám se těším, až bude hotová.
Za mě, velký dík, protože být š'tastný a spokojený v místě, který je můj domov je pro měopravdu důležité a Ty jsi mi moc pomohla si to nejen uvědomit, ale i pochopit, jak na to.

DĚKUJI  DĚKUJI DĚKUJI
Hali

Paní architektka Milena Moudrá navštívila náš byt letos v létě. V tomto bytě bydlíme už přes deset let a měli jsme před malováním. S paní architektkou jsem konzultovala zejména barvy a způsob vymalování a nechali jsme vymalovat přesně podle jejího doporučení.
Byt získal jinou energii, větší světlost a velikost.
Také jsme přestěhovali mírně nábytek v obývacím pokoji, otočený gauč na jinou stranu udělal neuvěřitelnou změnu v prostoru. V obýváku se z nás dospělých nikdo nijak navíc nezdržoval, nyní tam rádi jsme - čteme, povídáme a je nám tam dobře.
Manželova pracovna dostala taktéž změnu - jednak v barevně odlišném prostředí od dalšího prostoru v místnosti, sundali jsme skříňky, police, které tam "rušily", přestali sušit prádlo, sundali obrazy. Prostor je nyní čistý, vhodný k soustředěné a klidné práci.
Je úžasné, jak stačí málo, efektivně a "správně" naladit prostor k lepší kvalitě žití.
Člověk, který v daném prostoru žije už několik let přestane reagovat na spoustu podnětů - různých nedodělávek, nezavírajích se dveří či jmenovce na hlavních vstupních dveřích. Detaily tvoří víc než si myslíme.
Děkuji a rozhodně doporučuji.
Jitka Volná


Když jsem se obrátila na Milenu Moudrou s prosbou o feng-shui osobní konzultaci, řešila jsem problém s přetížením. Mám dvě malé děti, do toho částečně pracuju a řeším příliš mnoho věcí najednou.
Překvapilo mne, že Milena řeší feng-shui v kontextu osobního horoskopu, takže jsem měla dobrý pocit, že konzultace je opravdu pro mne a upozornila mne na řadu zajímavých souvislostí.
Milena dala několik tipů stran úpravy vstupu do domu, schodů, osvětlení, obrazů, aby k nám a u nás energie proudila. Také jsme řešily úpravy v ložnici, abych zlepšila kvalitu spánku a odpočinku.
Některé z tipů jsem uvedla do života ihned, další na svou realizaci teprve čekají.
Po měsíci a půl, co jsem udělala změny, pozoruju uvolnění a větší prostor ve svém životě, který jsem hledala.
Těším se, až udělám některé další změny, které mi Milena navrhla.
Služby Mileny mohu doporučit.
MUDr.Adriana Chytilová, praktická lékařka, zaměřuji se na psychosomatikuDelší dobu jsem se chystala k „přeorganizování“ panelákového bytu 3+1, ve kterém žiji se svým mužem a třemi dětmi. Stále mi chyběl impuls, a pak jsem poznala Milenu Moudrou – domluvily jsme se na osobní konzultaci.
Trochu jsem se obávala odborných rad, které budou znamenat radikální finančně i časově náročné změny, ale byla jsem velmi mile překvapena. Milena prošla celý byt a vysvětlila mi, kudy v něm proudí energie.
Následně upozornila na největší „brzdy“ toků a dala řadu doporučení od zdánlivě drobných, jako například přidání a přemístění světel, otočení stolu, odstranění poliček nad vchody do místností či odstranění šňůr na balkóně, až po náročnější, ale velmi zajímavé, například: nemůžete-li si vybudovat okno v kuchyni, můžete si ho namalovat...
Potěšilo mne, že rady jsou tak praktické, že se líbí i mému muži a společně je pozvolna realizujeme.
Osobní konzultaci považuji za velmi přínosnou a mohu ji doporučit všem, kteří plánují změny ve svém bytě.
Helena Macháčková, PR manažerka Divadla Kámen


Dlouho jsem uvažovala o novém vybavení naší kuchyně, nechala jsem si vypracovat několik návrhů, ale stále to nebylo ono.
Zaujala mne beseda o feng-šuei s paní Moudrou a pozvala jsem ji na konzultaci. Poradila mi celkovou dispozici kuchyně, abych se tam dobře cítila, a navrhla několik věcí, na které bych sama nepřišla (např. velmi prakticky řešené okno).
Na základě doporučení paní Moudré nám vytvořila návrh kuchyně mladá brněnská architektka Zdeňka Strašilová. Díky kuchyňskému studiu Vejmola z Prostějova a několika velmi šikovným řemeslníkům je dnes kuchyň prakticky hotová.
Dcera nadšeně konstatovala, že ta místnost má úplně jinou energii a hned si tam udělala pracovnu, neboť její podkrovní prostory jsou dost stísněné.
nová kuchyně
Nedávno se dcera vdávala a pekly jsme tam na svatbu. Přestože nás tam bylo pět, všechny jsme měly dost prostoru na práci a nepletly jsme se jedna druhé pod nohy.
Nejvíce mne těší výhled od dřezu do zahrady a od sporáku do jídelní části, při žádné práci nejsem otočená zády k ostatním lidem ani ke dveřím a to je velmi příjemné.
Kuchyň jsme si všichni oblíbili a trávíme zde většinu času při nejrůznějších činnostech.
Musím paní Moudré poděkovat za to, že v nově zařízené místnosti je radost pobývat.
Mgr. Jitka Chmelařová, Prostějov