neděle 21. října 2018

Měsíc Psa

V říjnu vládnou energie Psa, znamení tvrdého, kovového.(Letos vodní pes). Letošní rok je celý ve znamení Psa a tak nám tento měsíc může připadat obzvlášť náročný. A dnešní den (21. 10. 2018) je také dnem Psa, tak máme jeden z nejnáročnějších dnů tohoto roku. Tyto energie se totiž "sčítají" a svou jednostranností nás vyvádějí z rovnováhy.
Doba Psa požaduje aby vše správně fungovalo. Pes je ochranář, tak to je náš úkol pro říjen - zkontrolovat si, jestli máme vše zabezpečeno, úrodu uloženou, majetky zajištěné zámky i smlouvami (přečtěte si na pojistkách i to co je malým písmem). Také je potřeba zkontrolovat jestli naše pracovní procesy správně fungují,
Pes podporuje dokončování. Tak je to dobrý čas k bilancování a přípravě jak chcete dokončit letošní rok. A případně mít představu o vyhlídkách (i finančních) roku následujícího. Pes nám pomůže uhlídat rozpočtovou realitu. Myslete na jasné výsledky - každý pes funguje nejlépe když dostává jasné povely a přesná data.
Doba Psa tedy není vhodná k novým začátkům, k expanzi a rozšiřování. Naopak nám pomůže zajistit to co už máme. Stejně tak to není doba k nakupování nových věcí, tady platí určitě 2x měř než jednou řízneš!
A dnes si dejte pozor ať se se všemi těmi Psy neseštěkáte :-)
(Ještě jeden psí den bude 2. listopadu 2018, v hodině Psa 19: - 21: tak budeme mít 4 Psy :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat