neděle 22. července 2018

Červenec - měsíc Kozy

Máme prázdniny a také už od 7. července čas Kozy, a to je znamení zemní. Už máme za sebou slunovrat, ten vrchol léta, ten nejrychlejší čas, a už se rok otáčí k podzimu. Ale nebojme se, že už nás nic svižného nečeká, vždyť v této druhé polovině roku jsou celé prázdniny, začátek školy, Dušičky i Vánoce :-)

Zemní znamení měsíce v roce také zemního psa nás opravdu může trochu moc uzemňovat. Koza je sice ještě trochu ohnivá, ale je to spíš už jen teplo z vyhřáté pece, poslední uhlíky v popelu, je to doba klidu - a dovolených. Dovolme si teď ten odpočinek včetně třeba i odpolední siesty.

Koza je znamení šarmu, romantiky, krásy, a také tvrdohlavosti. Nezkoušejte se tento měsíc s nikým a o ničem dohadovat, k ničemu by to nevedlo, ale užijte si odpočinku, romantických večerů a příjemných chvil. Je čas k práci a čas k odpočinku a teď v červenci si můžeme trochu oddechnout a nabrat síly do druhé půli roku.

Zemní čas nám také pomůže při bilancování první poloviny roku. Pomůže nám s realismem, s jistotou toho co máme. A plán na druhou polovinu roku pak bude založený na realitě, při jeho nastavování budete snáze pracovat s fakty a ne s domněnkami. Udělejte si představu co chcete ještě dotáhnout do konce roku do konce. A vymýšlení jak na to si nechte na další měsíc, kdy bude vládnout chytrá Opice, která si ví se vším rady.

Žádné komentáře:

Okomentovat