středa 9. května 2018

Měsíc hada vede k zamyšlení

Květen je měsícem hada. Had je symbolem jistoty - jistoty vědění. Jeho heslem je "Vím že vím". Energie tohoto vládce jsou náročné, vedou k vysokým nárokům jak na sebe, tak také na ostatní.
Had je energie intelektu, inteligence, přemýšlení a pečlivého studování. Proto bychom v květnu měli vše řádně prozkoumat, promyslet a hledat ta nejlepší dlouhodobá řešení. Je to doba vhodná pro různá školení, vymýšlení plánů a i skládání zkoušek. (máme maturity) Ale pozor, had umí vymýšlet velmi složité a náročné konstrukce. Jeho nejvyšší laťkou je dokonalost. Proto polovičatá řešení, nebo hledání zkratek v květnu neobstojí. Neobstojí ani spoléhání na štěstí při zkouškách, (ani při sázkách) - Had potřebuje vědět.

Had je skvělý stratég. Pokud se tedy v květnu zamyslíte nad svými plány a využijete sílu Hada, můžete dokázat opravdu velké věci, na které byste si v jiných měsících asi ani netroufli. A nebojte se, že uletíte - had je znamení přízemní, tedy krutě realistcké. Had nepřestane zdokonalovat své řešení, dokud nemá jistotu. Teprve pak může konat. To je také jeho slabina - často podporuje tolik přemýšlení, že se k akci už nedostaneme.

Tento měsíc byste se tedy měli zamyslet nad svojí současnou situací. Měli byste zhodnotit, co máte a co potřebujete A hlavně kolik máte energie na to, abyste to získali a ustáli. Had tak zvolí správnou míru a najde to nejlepší řešení, jak této míry dostáhnout bez zbytečného vyčerpání. Jeho energie nás letos vede k pečování o detaily. Při pomalém, promyšleném postupu můžeme v této době získat více než velkými akcemi. Navíc vás Had ochrání před fatálními chybami. Díky Hadovi tak můžete vytvořit opravdu dobrou strategi pro život i podnikání.

Žádné komentáře:

Okomentovat