čtvrtek 8. ledna 2015

Nespěchejte na novoroční předsevzetí

 Leden je období nejhlubší tmy a zimy. Sice už se odrážíme k energiím celého roku, ale stále jsme v temných hlubinách této vodní energie. Tak si musíme uvědomit, že teď ještě není ten start.
 Teď je období příprav.
Jistě, psychika už pracuje, už jsme měli čas na zamyšlení se nad svým životem a teď chceme udělat ten posun i ve fyzickém světě.
 Nenechme se strhnout k příliš rychlým výkonům. Letos nás ještě žene, do konce ledna, rok koně. Ale teď je doba příprav, připravujeme se na celý nový rok. Teď brousíme ty srpy pro letní sklizeň.
 Leden je vodní období, takže zvláště lidé, kteří mají ve svých energiích vodu jsou v situaci "velím si sám", což je pro ně situace náročná a znervózňující. Není zde vnější tlak, kterému se přizpůsobujeme, úkoly jsou jen ty, které si sami ukládáme. Máme pocit že musíme stihnout všechno.
 Takže zachovejme klid. Začněte s přípravami, tak, aby rozjezd byl plynulý. Nemusíte se dostat z nuly na stovku za pár vteřin, může to trvat týdny, i měsíce. Ale pak pojedete, nevyčerpáte všechno palivo (= nadšení) v prvních 14 dnech.

Žádné komentáře:

Okomentovat